Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavní postavy

3. 5. 2009

ObrazekVincent Valentine:

Věk: 30

   V Dirge of Cerberus je Vincent hlavní postavou. Během hry odkrýváte Vicentovu minulost. Ve svém srdci stále nosí dívku jménem Lucrécia, kterou tragicky miloval. Je to skvělý střelec a jako svou zbraň používá brokovnici. Vincentův otec Grimoire byl spolupracovníkem Lucrecie, ale zemřel během nehody v laboratoři. Vincent se může při boji transformovat do stvoření jako Galian Beast nebo Chaos.V Dirge of Cerberus se musí Vincent znovu postavit proti profesoru Hojovi a zastavit ho dříve, než bude pozdě.

ObrazekLucresia Crescent:

Věk: neznámý

   Lucresia byla ambiciózní výzkumná asistentka, která byla sponzorovaná při svém výzkumu Shinrou. Pracovala po boku Vincentova otce, jenže její chybou došlo k nehodě, při které zemřel. Po jeho smrti byl Lucrecii přidělen k ochraně právě jeho syn Vincent. On se do ní zamiloval, ale Lucrecia se naopak zamilovala do Hoja, se kterým brzy čekala dítě. Hojo však ještě nenarozenému dítěti implantoval buňky Jenovy. Když se to Vincent dozvěděl, střetl se s Hojem, ale prohrál. Lukresie je tedy matkou Sephirotha.

ObrazekReeve Tuesti:

Věk: 38

   Reeve byl bývalým zaměstnancem Shinry, ale byl obviněn ze zrady a propuštěn. Nyní je členem a vůdcem organizace WRO (World Regenesis Organization), která má za úkol chránit svět proti všem útokům a postarat se o rekonstrukci celé planety. Celou jeho organizaci pravděpodobně sponzoruje Rufus Shinra. Je to užitečný důvěrník a přítel Vincenta.

 

 

ObrazekShalua Rui:

Věk: 24

   Shalua pracuje pro Reeva a jeho organizaci WRO. Snaží se najít svoji dlouhu ztracenou sestru. V boji přišla o oko a levou ruku. S Vincentem se setkává na samém začátku hry.

 

 

 

ObrazekCait Sith:

Věk: neznámý

   Cait Sith tráví svůj čas s Reevem a jeho organizací WRO. Je to také kromě Vicenta jediný další hratelný charakter. Rád se převléká za Reeva.

 

 

 

ObrazekYuffie Kisaragi:

Věk: 19

   Ani v Dirge of Cerberus nesmí chybět tato nezbedná holčina. I po událostech ve Final Fantasy VII: Advent Childern zůstala v kontaktu s Reevem a Cidem. Opět se přidá k Vincentovi a bude ho hlídat na každém kroku. Je také členkou WRO.

 

 

ObrazekShalke:

Věk: 19

   Je to sestra Shalua Rui, kterou jako malou holku zajali  lidé z Deepgroung a donutili ji s nimi spolupracovat. Je počítačový expert. Při útoku na základnu WRO se potká se svou sestrou a po vysvětlení situace se k vám přidá a bude pomáhat Vincentovi v boji proti Deepground. 

 

 

ObrazekAzul The Cerulean:

Věk: 33

   Člen skupiny "Tsviets", což jsou členové Deepground hledající Protomaterii, se kterou by mohli ovládat Chaos. Přezdívá se mu Azul The Cerulean (Azul Blankytný). Je vysoký a má neuvěřitelnou sílu. Jako zbraň používá tankový kanón. Miluje souboje a války.

 

 

ObrazekNero The Sable:

Věk: 23

   Nero je také člen Tsviets. Přezdívá se mu Nero The Sable (Tmavý Nero), protože má schopnost pohltit vše co chce do temnoty, ze které se lze jen těžko utéci. Nero je bratr Weisse, o kterém vždy mluví s citem v hlase. 

 

 

 

ObrazekRosso The Crimson:

Věk: 25

   Další člen Tsviets, tetokrát ženského pohlaví. Je rychlá a mrštná jako puma. Její tělo je zbarveno do krvava. Zakeřná a vražedná Rosso by nejraději viděla všechny lidi na planetě mrtvé.

 

 

 

ObrazekWeiss The Immaculate:

Věk: 21

   Jeho přezdívka by se dala přeložit jako Weiss Neposkvrněný. Svojí velkou sílou si zjednal velký respekt u všech vojáků Deepground, a tak se mu jen málokdo odváží odporovat. Zároveň je to vůdce Tsvietsu. Kdysi býval dokonce členem SOLDIERS. Bujuje s pomocí dvou mečů katan. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 Statistiky

Online: 1
Celkem: 95757
Měsíc: 545
Den: 19